За правото на животните да не бъдат насилвани, измъчвани и убивани. За етиката, морала и бил ли е Хитлер вегетарианец?
Аз се боря за съсътрадание в този свят. Неввроятно е, че наричат мен терорист. Ако аз съм терорист, защото спасявам животни, тогава какви са хората, които изтезават животни, убиват животни и ги ядат?
Несправедливостта не може да живее вечно, един ден всички хора ще бъдат вегани.Също както един ден всяка жена на тази планета ще е равна с мъжете, също както един ден цялото потисничество ще изчезне. Несправедливостта не е вечна.
Гари Юрофски
Като веган мога да кажа само, че дори на мен ми е неприятен. Този човек говори чрез егото си, а не чрез състрадателността си, за съжаление.
..ne sam saglasna,a ti s koe progovori v momenta???..egoto ili ne:)))..i as sam vegan i sam i3slysala vsi4kite my lekzii,a ti ,kolko ti e po3nata negovata rabota??…:)