Разговор с Анжела Борисова за нейния личен път към здравето.
Няколко изречение от разговора с Анжела:
- Преди 20 години за пръв път чух диагнозата синдром на Бехтерев за себе си.
- Започнах да търся всякакви алтернативи, защото медицината не предлагаше пълно излекуване, а просто поддържане на болкоуспокояващи и противовъзпалителни.
- Преди четири години и половина имах втора криза.
- Нямам вече болки.
- Правя си всекидневни физически комплекси, йога, бягам в парка.
- Радвам се на живота, откривам нови неща в живота.
facebook групата от разговора>>
Видеото е запис на предаването „Свещичка“ – брой 30.
Само уточнение. В разговора се споменава групата за Просветление, Прочистване и Природолечение, а под видеото е даден линк към групата Здрав дух в здраво тяло. Не че не е хубава група, 🙂 но е малко по-различна. 😉
Благодаря, взехме мерки, скоро адресът ще бъде към правилната група 🙂