Анжела Борисова за пътя към здравето

Разговор с Анжела Борисова за нейния личен път към здравето.

Няколко изречение от разговора с Анжела:

  • Преди 20 години за пръв път чух диагнозата синдром на Бехтерев за себе си.
  • Започнах да търся всякакви алтернативи, защото медицината не предлагаше пълно излекуване, а просто поддържане на болкоуспокояващи и противовъзпалителни.
  • Преди четири години и половина имах втора криза.
  • Нямам вече болки.
  • Правя си всекидневни физически комплекси, йога, бягам в парка.
  • Радвам се на живота, откривам нови неща в живота.

 

facebook групата от разговора>>

 

Видеото е запис на предаването „Свещичка“ – брой 30.

 


[widget id="wp-tabbed-widget-7"]

2 мнения за “Анжела Борисова за пътя към здравето”

  1. Само уточнение. В разговора се споменава групата за Просветление, Прочистване и Природолечение, а под видеото е даден линк към групата Здрав дух в здраво тяло. Не че не е хубава група, 🙂 но е малко по-различна. 😉

Вашият коментар