2 мнения за “Тялото на Възкресението”

  1. Пълен идиот и пълни идиотщини съответно. Незнаеш НИЩО, а имаш желание да учиш другите…за кой Отец става въпрос? със сигурност този от Йоан 8:44. И койе синът? Всеки случай нито за Исус става въпрос нито за Йехова. Те не се занимават с такива помии. Голямо зло е това да знаете…

  2. Хора, не може всеки, който се опитва да говори по духовни въпроси да е „добре дошъл“. Днес живеем в разделен в духовно отношения свят. Една голяма част от духовните неща са от Дявола и друга, истинската е от Отец (Бащата) и Сина. Всеки, който излиза извън границите на написаното в Светото писание не е от Истинския Бог…

Вашият коментар