Лекция на Георги Изворски от семинар „Здравословно хранене“ 2011
„Всичко онова, което правиш трябва да ти носи поне мъничко радост и задоволство.“
Лекция на Георги Изворски от семинар „Здравословно хранене“ 2011
„Всичко онова, което правиш трябва да ти носи поне мъничко радост и задоволство.“
Трябва да влезете, за да публикувате коментар.
Интересно , Изворски е окичил пентаграм :))
Не е истина колко глупости наговори този човечец за 40 мин , защо не послушах интуицията си да не си губя времето ?